AskQ logo

STUCK ON HOMEWORK?

ASK FOR HELP FROM OUR KIASUPARENTS.COM COMMUNITY!

Question

Answer

A writing pad cost $ 2.

12 writing pad cost $ 24.

so the thumb drive cost $ 13y – 24

0 Replies 2 Likes ✔Accepted Answer